Kontakt

Biuro Sprzedaży

 

tel. 501 304 681

 

www.partner-hale.pl

info@partner-hale.com.pl

 

Oferujemy transport na terenie całego kraju

Nasze marki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczą kompleksowych realizacji zleceń wykorzystujących oferowane produkty.

www.partner-hale.pl

Płyta obornicka

Jednym z najchętniej wybieranych materiałów budowlanych są płyty warstwowe, znane także pod nazwą "płyty obornickie". Z uwagi na ich bardzo dobre parametry użytkowe są one często wykorzystywane do budowy obiektów. Płyta obornicka stosowana jest najczęściej podczas stawiania budynków, w których konstrukcja betonowa nie jest konieczna. Ten rodzaj płyty stanowi doskonałe rozwiązanie jeśli planujemy budowę hali magazynowej, pawilonu handlowego lub garażu. Płyta obornicka odznacza się wyjątkową lekkością, na uwagę zasługuje również jej wysoka wytrzymałość.

Oto główne zalety tego rozwiązania:

  • Łatwe zarówno w montażu, jak i rozbiórce
  • Odporne na różne warunki atmosferyczne
  • Posiadają wysokiej jakości parametry termoizolacyjne

Dużą zaletę płyt obornickich stanowi ich wyjątkowo prosty montaż i demontaż. Dzięki temu możemy szybko i bez kłopotów zmieniać wygląd naszego budynku oraz wprowadzać pożądane modyfikacje.

Na uwagę zasługuję fakt, że płyta obornicka posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się przy budowie chłodni oraz budynku, w którym planujemy przechowywać produkty wymagające określonej temperatury.
Magazyn wyposażony w klimatyzator zapewni pożądaną temperaturę, a płyty warstwowe o specyficznej konstrukcji utrzymają ją przez długi czas.

Warto dodać, że płyta obornicka pozwoli nam sporo zaoszczędzić w przypadku budowy prostego obiektu. Jest to znakomity materiał do wykonania budynków niewymagających dodatkowych konstrukcji, takich jak np. nieskomplikowany garaż.

Zachęcamy do kontaktu, w celu pozyskania dodatkowych informacji.

Sklep internetowy Shoper.pl