Kontakt

Biuro Sprzedaży

 

tel. 501 304 681

 

www.partner-hale.pl

info@partner-hale.com.pl

 

Oferujemy transport na terenie całego kraju

Nasze marki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczą kompleksowych realizacji zleceń wykorzystujących oferowane produkty.

www.partner-hale.pl

 
 
 
 

Świetliki dachowe

 
 

Jeśli szukają Państwo sprawdzonego sposobu na doświetlenie przestrzeni magazynowych, doskonałe rozwiązanie będą stanowić wysokiej klasy świetliki dachowe. Posiadamy świetliki o różnych rodzajach, zarówno połaciowe, jak i kalenicowe. Decyzja o instalacji takiego oświetlenia pozwala na uzyskanie optymalnej ilości światła w pomieszczeniach. Nie ulega wątpliwości, że świetliki dachowe to rozwiązanie zarówno bardzo skuteczne, jak i efektywne. Obecnie coraz więcej hal produkcyjnych oraz innych obiektów przemysłowych zostaje wyposażonych w tego typu urządzenia.

Niewątpliwymi zaletami proponowanych produktów jest ich niewielka waga oraz prosty montaż. Ponadto zastosowanie świetlików dachowych zapewnia optymalną ochronę przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego. Dzięki temu Państwa pracownicy zyskują wyższy komfort pracy, a wykorzystywany przez nich sprzęt nie ulegnie uszkodzeniu. Proponowane rozwiązanie jest znacznie tańsze niż alternatywne opcje oświetlenia.

W okresie zimowym, kiedy zapewnienie właściwej ilości światła w pomieszczeniach jest szczególnie utrudnione, działanie świetlików dachowych jest nieocenione. Z uwagi na ich wyjątkowe właściwości termiczne, mogą one doskonałe spełniać swoją funkcję w każdych warunkach. Niska wartość współczynnika rozszerzalności cieplnej oraz świetna izolacyjność sprawiają, że urządzenia mogą sprawne pracować w zakresie temperatur od -30 do 120 stopni Celsjusza. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę świetlików, których wymiary możesz dostosować do swoich potrzeb. Proponowane świetliki dachowe są objęte gwarancją producenta.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnymi parametrami oferowanych urządzeń.

 
 
 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklep internetowy Shoper.pl