Kontakt

Biuro Sprzedaży

 

tel. 501 304 681

 

www.partner-hale.pl

info@partner-hale.com.pl

 

Oferujemy transport na terenie całego kraju

Nasze marki

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczą kompleksowych realizacji zleceń wykorzystujących oferowane produkty.

www.partner-hale.pl

 
 
 
 

Płyty dachowe i styropianowe

 
 

Docieplanie dachów wymaga użycia specjalnego materiału, do pokrycia jego powierzchni doskonale nadają się płyty dachowe. Wysoka skuteczność tego rodzaju płyt jest zapewniona przez ich wyjątkową konstrukcję, na którą składa się wysokiej klasy ocynkowana blacha. Dzięki temu proponowane płyty odznaczają się wysoką odpornością na korozję, oraz gwarantują bardzo dobrą izolację termiczną.

Zapewniamy, że oferowane płyty dachowe doskonale do siebie przylegają, dzięki temu optymalnie zabezpieczają budynek przed utratą ciepła. Profil płyt został stworzony na bazie trapezu. Gwarantujemy, że produkty dostępne w naszej ofercie spełniają najwyższe jakościowe standardy. Montowane przez nas płyty dachowe z pewnością przez długi czas będą doskonale się sprawować. Ich wyjątkowa trwałość jest zapewniona zarówno przez wysokiej jakości materiały, z których zostały wytworzone, jak i przez profesjonalny montaż naszych wykwalifikowanych pracowników. W zależności od rodzaju inwestycji, płyty styropianowe mogą posiadać różne grubości oraz szerokości. Ponadto, ich waga nie powinna być wyższa niż 15kg.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w naszej ofercie posiadamy płyty o grubościach od 250 mm. Ich cechą charakterystyczną jest wyjątkowo niska przenikalność ciepła. Wierzch każdej z płyt dachowych został pokryty blachą. Spód został dodatkowo zabezpieczony warstwą łączeniową, które zapewnia świetną ochronę przez przeciekaniem oraz uniemożliwia tworzenie się tuneli cieplnych.

 
 
 
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Sklep internetowy Shoper.pl